شرکت خدمات مسافرتی حکیم گشت ایرانیانشرکت خدمات مسافرتی حکیم گشت ایرانیان

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

شرکت خدمات مسافرتی حکیم گشت ایرانیانشرکت خدمات مسافرتی حکیم گشت ایرانیان
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور انکارا

تور ۳ شب ویژه بهمن ماه

 

 

نام هتل درجه دو تخته هر نفر یک تخته هر نفر
۱ ALMER ۳* BB ۳۳۱۰۰۰۰ ۳۶۸۰۰۰۰
۳ ETAB BULVAR ۳* BB ۳۵۱۰۰۰۰ ۳۸۱۰۰۰۰
۴ ANKARA ROYAL ۴* BB ۳۵۵۰۰۰۰ ۳۸۱۰۰۰۰
۵ BEST ۴* BB ۳۷۹۰۰۰۰ ۳۹۳۰۰۰۰
۶ NEVA PALAS ۴* BB ۴۰۱۰۰۰۰ ۴۳۴۰۰۰۰
۷ NIZA PARK ۴* BB ۴۰۹۰۰۰۰ ۴۴۶۰۰۰۰
۸ RAMADA ۴* BB ۴۱۶۰۰۰۰ ۴۴۲۰۰۰۰
۹ ATA KOSK ۵*BB ۴۵۷۰۰۰۰ ۴۹۱۰۰۰۰
۱۰ HILTON SA ۵* BB ۴۴۷۰۰۰۰ ۴۵۰۰۰۰۰

در صورت درخواست هتل و یا تاریخ دیگر با ما تماس بگیرید
خدمات تور :
ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
بیمه مسافرتی
در صورت داشتن قیمت پایین تر و اعلام آن از تخیف ویژه(بابت اعتماد شما) بهره مند شوید
مدارک مورد نیاز:
پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار

شهر آنکارا پایتخت کشور ترکیه است. این شهر دومین شهر بزرگ بعد از استانبول می باشد. آنکارا شاهراه ارتباطی و قطب حمل و نقل ترکیه محسوب می شود که دقیقا در مرکز کشور و قلات آناتولی قرار گرفته و راه را برای دسترسی مسافران به سایر مناطق مهم ترکیه هموار می کند. برای اقامت های طولانی مدت، شهر مدرن آنکارا جاذبه های متنوع و زیادی برای بازدید دارد. در ضمن مراکز خرید زیادی در این شهر قرار دارد و هیچ کس دست خالی از آنجا برنمی گردد.

شهر آنکارا دارای مناطق دیدنی و گردشگری بسیاری است که برخی از آن ها عبارتند از

مقبره ی آتاتورک

آتاتورت بنیان گذار جمهوری ترکیه بود ، مقبره ی او بر روی یک تپه ی خیره کننده در بخش “آنتیپ ” شهر آنکارا قرار دارد که در سال ۱۹۴۴ بنا شد و در ۱۹۵۳ کامل شده است.

معبد آگوستوس و روم آنکارا

بعد از اینکه اناتولی مرکزی به تسخیر امپراتوری روم در آمد بنا به یافته ها معبد آگوستوس و روم آنکارا در سال ۲۵ پیش از میلاد به دست آگوستوس اکتاویان ساخته شد . امروزه معبد آگوستوس و روم در منطقه اولوس واقع شده و به عنوان سایتی تاریخی مورد استفاده محققان و کاوشگران قرار می گیرد . این معبد که از جاذبه های گردشگری ترکیه به شمار می اید با قدمتی بیش از ۲ هزار سال گردشگران بسیاری را به سوی خودفرا می خواند.

قلعه آنکارا

قلعه آنکارا بر روی تپه ای در قلب آنکارا واقع است و یکی از نمادهای پایتخت به شمار می رود. با گشتی درون این قلعه می توانید نگاهی به ترکیه باستان داشته باشید. دیوار های این بنا که به طول ۱۴-۱۶ متر هستند شما را شگفت زده خواهند کرد. زیر بنای این قلعه توسط غلاطیه ایها بر روی یک رخنمون گدازه مهم بنا شد و توسط رومیها تکمیل شد.

موزه فرهنگ در آنکارا

موزه فرهنگ شناسی آنکارا موزه ای است که در داخل یک ساختمان سنگ مرمر سفید با معماری فوق العاده واقع شده و به موضوع فرهنگ تمدن ترک اختصاص یافته است .

موزه هوانوردی در آنکارا

این موزه در شهر آنکارا و در نااتیمسگوت قرار گرفته و در این موزه مدل های کوچک و بزرگ از هواپیما و تصاویر بی نظیر بزرگ هوایی موجود است.

 موزه رادیو و تلویزیون ترکیه در آنکارا

موزه ی رادیو و تلویزیون ترکیه در آنکارا در منطقه ی اورن که ساختمان مرکزی هیات مدیره ی رادیو و تلویزیون ترکیه آنجاست ، واقع شده است. در موزه رادیو و تلویزیون ترکیه (TRT) آثار و ادوات مربوط به دوران آغازین فعالیت رادیو در ترکیه از جمله گرامافون ها و رادیوهای قدیمی به نمایش گذاشته شده است. موزه رادیو و تلویزیون روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه از ۱۱ صبح تا ساعت ۱۵ باز است

شهربازی فوق العاده آنکارا 

یکی از بهترین شهر بازی های دنیا شهر بازی آنکارا ترکیه است. مساحت کل آنکاپارک آنکارا ۱۲۰۰۰۰۰ مترمربع است و ۱۰۰۰۰۰مترمربع آن توسط اسباب بازی های مختلف اشغال شده است.

در شهربازی بزرگ آنکارا ترن هوایی به طول ۸۷۰ متر و ارتفاغ ۳۵ متر وجود دارد که یکی از مهیج ترین ترن های هوایی دنیاست. همچنین چرخ فلک آن یکی از بزرگ ترین چرخ فلک های دنیاست. مجسمه های به کار برده شده در این پارک بسیار زیبا و عظیم الجثه هستند. مجسمه غول پیکر دایناسور آنکاپارک آنکارا، با ۷۰ متر ارتفاع در کتاب گینس (رکوردهای جهانی) ثبت شده است

 پارک جنگلی آتاتورک آنکارا

ترکیه دارای آب و هوای مرطوب وطبیعت بسیار زیبا و آب و هوای سالم است. ترکیه جنگل های بسیاری وجود دارد. پارک جنگلی آتاتورک، یکی از مراکز تفریحی بسیار مهم در آنکارا تلقی می شود و دارای باغ وحش، چایخانه و محل هایی برای پیک نیک است و محصولات متنوعی نیز در این پارک ترکیه تولید می کند.

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم

                                                                                                                                                                                                                                        طراحی و توسعه : وب خونه
EnglishIran